logo
Prisijungimas
Plačiau
DraudikasPlačiau
Ši skiltis yra skirta tik juridiniams asmenims, kurie turi draudimo bendrovės statusą, prieš tai sudariusiems sutartį su UAB „International Auto Broker“
PirkėjasPlačiau
Šiame skyriuje matysite šiuo metu IAB automobilių aukcionų sistemoje parduodamų automobilių skelbimus. Užsiregistravę galėsite matyti VISUS vykstančius aukcionus bei siūlyti kainas. Registracija nemokama
PardavėjasPlačiau
Užsiregistravę, galėsite parduoti savo automobilį (-ius) IAB automobilių aukcionų sistemoje. Registracija nemokama
Apie automobilių aukcionų portalą
Apie automobliių aukcioną IAB ( international auto broker ) Mūsų aukcionų sistema – tai vieta kur automobiliai perkami ir parduodami greitai ir skaidriai . Portale aiškiai atskirtos dalyvių rolės, jos yra trys:
  • Pirkėjas
  • Pardavėjas
  • Draudikas
Aukcione dalyvauja tik registruoti dalyviai, kurie patvirtino savo registraciją įvesdami saugos kodą, kurį gavo el. paštu. Priklausomai, ar norite pirkti, ar parduoti automobilį registracijos metu turite pasirinkti atitinkamą rolę.

SVARBU : pirkėjas negali parduoti automobilio, o pardavėjas pirkti.


Kaip veikia IAB aukcionų sistema?

Aukcionas pradedamas Pardavėjui arba Draudikui įkėlus automobilį ir nustačius jo pradinę kainą. Jei automobilis įkeltas nuo 8 iki 17 valandos Lietuvos Respublikos laiku, tai automobilio aukcionas prasideda praejus dviems valandoms po automobilio įkėlimo ir trunka nurodytą terminą, nuo vienos iki penkių dienų. Jeigu automobilis įkeliamas kitu laiku, jo aukcionas prasidės 8 valandą Lietuvos Respublikos laiku. Aukcionas gali būti pratęstas, nes nesulaukta statymų, tuomet aukcionas gali galioti iki trijų dienų nuo aukciono pratęsimo pradžios.

Aukciono metu Pirkėjas gali statyti už automobilį tik didesnę kainą nei nustatyta pradinė kaina. Statymo žingsnis 50 Lt, jei nenurodyta kitaip. Pirkėjas gali matyti kitų vartotojų, dalyvaujančių tame pačiame aukcione, siūlomas kainas. Apie laimėjimą Pirkėjas informuojamas per 3 valandas nuo aukciono pabaigos el. paštu arba SMS žinute.

Visi aukciono dalyviai privalo laikytis bendrųjų aukciono sutarties sąlygų, taip pat papildomų sąlygų, kurios gali būti taikomos konkrečiam automobilio aukcionui.

Iškilus nesklandumams perkant parduodant automobilį ar naudojantis IAB aukcionų sistema, prašome nedelsiant kreiptis į aukciono administratorių portalo siūlomais kanalais.

Partneriai Automobolių aukcionas, daužti automobiliai iš Vokietijos Reklama, lankstinukai, skrajutės